Exxen Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

ahmetbeyler

New member
2021 yılının başlarında piyasaya sürülen Exxen, içerikleri yardımıyla günümüzde tanınan bir biçimde kullanılmaya devam ediliyor. Bilhassa Leyla ile Mecnun üzere geçmişte çekilen ve sevilen dizileri tekrar hayata geçirmesiyle popülerliğini arttıran platform, süratle büyümeye devam ediyor. Hatta toplumsal medyada replikleriyle meşhur olan Üzere dizisi, Exxen’e özel olarak çekiliyor. Bugün sizlere, ülkemizin tanınan platformlarından bir tanesi olan Exxen üyelik iptali nasıl yapılır rehberini hazırladık.

Exxen’in içeriklerinden yararlanmak için belli fiyatlar ödemeniz gerekmektedir. Spor yahut sadece dizi ve sinema tercihleri yapabileceğiniz paketler içinden, size en uygun olanını seçerek Exxen’i kullanmaya başlayabilirsiniz. Exxen, her ay otomatik olarak kredi yahut banka kartınızdan bu fiyatı çekerek aboneliğinizi yenileyecektir. elbette, siz iptal ettikten daha sonra yinedan hesabınızdan fiyat çekemeyecektir. Pekala Exxen üyelik iptali nasıl yapılır? Gelin daima birlikte inceleyelim.

Exxen üyelik iptali nasıl yapılır?

Adım #1: Exxen’in web sitesine gidin
Adım #2: İptal etmek istediğiniz hesabınız ile oturum açın
Adım #3: Sağ üst köşeden Hesap ve Ayarlar sayfasına gidin
Adım #4: Sayfayı aşağı kaydırarak üyelik detaylarınizin bulunduğu alana inin
Adım #5: Aboneliği İptal Et seçeneğine tıklayın
Adım #6: Hesap şifrenizi girin ve devam edin
Adım #7: Aboneliğiniz iptal edildi

Adım #1: Exxen’in web sitesine gidin

Exxen üyelik iptali için birinci vakit içinderda Exxen’in web sitesine gitmeniz gerekiyor. Bu web sitesine taşınabilir telefonunuz, tabletiniz yahut web siteniz üzerinden gidebilirsiniz. Hesap ayarlarınız hakkında daha sağlıklı süreç yapabilmek için kesinlikle web sitesini kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Adım #2: İptal etmek istediğiniz hesabınız ile oturum açın

Hesabınız üzerinde ayar yapabilmek ve içeriklere erişebilmek için hesabınız ile oturum açmanız gerekiyor. Hesap ayrıntılarınızı doğru bir biçimde girerek, hesabınızda oturum açın. Site sizi otomatik olarak ana sayfaya yönlendirecektir. Şayet hesabınıza ilişkin ayrıntıları hatırlamıyorsanız, aşağıdaki şifremi unuttum seçeneği ile hesabınızın şifresini değiştirebilirsiniz.

Adım #3: Sağ üst köşeden Hesap ve Ayarlar sayfasına gidin

Karşınıza Exxen’in ana sayfası çıkacak. Bu sayfa üzerinden yeni içerikleri izleyebilir, önizlemelerini görüntüleyebilirsiniz. Uygulayacağınız bir öteki adım ise, sağ üst köşeden kendi isminize tıklamak. ondan sonrasındasında ise Hesap ve Ayarlar seçeneğine tıklayarak, hesabınız üzerinde ayarlar yapabileceğiniz sayfaya gitmek olacak.

Adım #4: Sayfayı aşağı kaydırarak üyelik detaylarınizin bulunduğu alana inin

Karşınıza çıkan ekranda aboneliğinizi, hesap ayrıntılarınızı, profilinizi ve daha birkaç hesap değişikliğini kolay kolay uygulayabilirsiniz. Sayfayı yavaşça aşağı kaydırarak üyelik detaylarınizin bulunduğu kısıma gelin. Burada faal aboneliğiniz hakkında yenileme mühleti üzere ayrıntıları görüntüleyebilirsiniz. olağan olarak, bu kısımda aboneliğinizi iptal etme süreçlerini de gerçekleştirebilir, spor paketiniz yok ise paketinizi yükseltebilirsiniz.

Adım #5: Aboneliği İptal Et seçeneğine tıklayın

Aboneliği iptal etmek için atacağınız birinci adım, üyelik detaylarınizde bulunan Aboneliği İptal Et butonuna tıklamak olacak. Bundan daha sonra aboneliği iptal etmek için başka adımlar ile karşılaşacaksınız. Butona basar basmaz aboneliğiniz bitmeyecektir. Exxen, sizden kimi güvenlik adımlarını istiyor.

Adım #6: Hesap şifrenizi girin ve devam edin

Aboneliğinizi iptal etmek
için bir güvenlik adımı ile karşılaşacaksınız. Hesabınıza giriş yaparken kullandığınız şifreyi bu alana girmeniz kâfi olacaktır. Bu sayede aboneliğinizin diğer bireyler tarafınca iptal edilmesi engelleniyor ve iptal sürecinin hesap sahibi tarafınca yapıldığı anlaşılıyor. Bu niçinle hesap şifrenizi girmeden aboneliğinizi iptal edemezsiniz.

Adım #7: Aboneliğiniz iptal edildi

Bu süreci yaptığınızda aboneliğiniz iptal olmuş olacak ama Exxen izlemeye devam edebileceksiniz. Aboneliğinizin yenileme tarihine kadar, bundan evvelki aboneliğiniz yardımıyla Exxen’i izlemeye devam edebileceksiniz. Yani, şayet 5 Ekim’de abonelik iptali süreci yaptıysanız ve aboneliğinizin yenilenme tarihi 10 Ekim ise, 5 gün daha Exxen kullanabileceksiniz. 10 Ekim 00:00’da aboneliğiniz direkt olarak iptal olacak, artık Exxen’in premium içeriklerini izleyemeyeceksiniz.

Exxen abonelik iptal edince ne olur?

Exxen’de bulunan içerikler, belirli aylık fiyat ödenmediği surece izlenemezler. Bu niçinle, Exxen aboneliğiniz tamamiyle bitmiş oldukten daha sonra Exxen’de bulunan içerikleri izleyemeyeceksiniz. Şayet Exxen’de bulunan içerikleri izlemek istiyorsanız, yinedan bir Exxen aboneliği satın almak zorundasınız. Yeni bir kullanıcı olmadığınız için, Exxen’in sunduğu birinci hafta 1 TL kampanyasından da yararlanamaz, direkt olarak aylık fiyatını ödemek zorunda kalırsınız.

Exxen her ay daha sonra iptal edilir mi?

Exxen üyeliğinizi istediğiniz her an iptal edebilirsiniz. İsterseniz ay başında, isterseniz ise ay sonunda olmanız fark etmeyecektir. Abonelik iptal etme sürecini yaptıktan daha sonra, aylık yenileme tarihine kadar aboneliğinizi kullanmaya devam edebilirsiniz. O tarih geldiğinde ise aboneliğiniz otomatik olarak iptal olacaktır. yine Exxen’e girmek istediğinizde, plan seçme ekranı ile karşılaşabilirsiniz.

Exxen üyelik iptali fiyatı var mı?

Exxen üyeliği satın alırken bir fiyat ödemeniz gerekiyor. Ancak bu durum üyeliğinizi iptal ederken geçerli değil. Yani, Exxen üyeliğini iptal etmek için rastgele bir fiyat ödemenize gerek kalmamaktadır. Exxen üyeliğini iptal etmedilk evvel, abonelik yenileme tarihindilk evvel iptal etmeye ihtimam gösterin. Aksi takdirde, bir aylık fiyatı boşuna ödemiş olursunuz. Üstteki adımları uyguladığınızda, Exxen hesabınızı birkaç adımda çarçabuk iptal edebilme imkanına sahipsiniz.

Exxen her ne kadar yeni bir platform olsa bile, ülkemizde pek ağır olarak kullanılmaya devam ediliyor. Hatta, ülkemizde bir başka ismi ise “Yerli Netflix” olarak biliniyor. Geçmişte izlemekten keyif aldığımız dizileri tekrar gündeme getirmesi, Exxen’i kısa bir müddetde tanınan hale getirdi diyebiliriz. birebir vakitte, platforma yeni eklenen içeriklerin kaliteli olması ve Konuşanlar üzere birtakım tanınan programların da Exxen bünyesine girmesi, programın günümüzde olduğu üzere ağır bir biçimde kullanılmasını sağlıyor. Biz de sizler için Exxen üyelik iptali yapmak istiyorsanız, bu mevzu hakkında en ayrıntılı ayrıntıları ortaya çıkardık. Sizler Exxen’de hangi içerikleri izlemekten keyif alıyorsunuz? Yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın.